Большого
Города

Размышления Большого Города

Національна збірна з боксу тріумфувала на Чемпіонаті Європи Харків-17

Чемпіонат Європи з боксу завершився і для української команди домашній чемпіонат став по-справжньому тріумфальним. Збірна України отримала перше командне місце та 6 медалі у загальному заліку. Олександра Хижняка визнано кращим спортсменом Чемпіонату Європи.

Золоті медалі здобули:

•     60 кг –  Юрій Шестак
  •     75 кг –  Олександр Хижняк
  •     +91 кг – Віктор Вихрист

1 срібло у Миколи Буценка (до 56 кг) і 2 бронзи у Дмитра Замотаєва(до 52 кг) та Євгена Барабанова(до 69 кг).

Квитки на фіналі чемпіонату були розпродані повністю, а серед поважних гостей змагань були:

•     Міністр молоді та спорту України – Ігор Жданов
  •     Міський голова  Харкова – Геннадій Кернес
  •     Губернатор Харківської ОДА – Юлія Світлична
  •     Зірки українського спорту та інші почесні глядачі

Міжнародна боксерська асоціація (AIBA) та Європейська конфедерація боксу (EUBC) зазначили, що чемпіонат у Харкові був організований на надзвичайно високому рівні і став чи не одним з найуспішніших міжнародних турнірів.

© jovan / fbu.net.ua

Нагадаємо, що цей турнір є відбірковим до чемпіонату світу 2017 у Гамбурзі, який відбудеться з 25 серпня по 3 вересня. Володарями ліцензій стали переможці та призери  фіналу чемпіонату Європи-2017, а також Назар Куротчин (до 49 кг), Рамазан Муслімов (до 91 кг).