uk uk en en fr fr ru ru

Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Виставка Олесі Вакуленко «Ой, радуйся, земле!»

Описание:

З 31 січня по 25 лютого 2019 року КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» презентує персональну виставку Олесі Вакуленко «Ой, радуйся, земле!».

Вакуленко Олеся Олександрівна – молода харківська художниця і дизайнер, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, наймолодший представник мистецької династії Самарської-Вакуленків.

Олеся проілюструвала більше 20 книг для різних видавництв Харкова, Києва та Львова, а також є автором кількох антистрес-розмальовок за мотивами українського народного мистецтва, перша з яких, «Я люблю Україну», стала бестселером 2015 року. Роботи Олесі виставлялися на численних колективних і персональних виставках в Україні, Франції, Німеччині, Польщі, Словаччині, Сербії, Казахстані тощо. Одяг з її авторським розписом був представлений на багатьох показах в Україні і за кордоном, а колекція суконь «Дерево життя» здобула І місце на Міжнародному модному етнічному марафоні в рамках міжнародної виставки «Експо-2017» в Астані (Казахстан). Також Олеся неодноразово була відзначена стипендією Президента України для молодих майстрів народного мистецтва.

На виставці будуть представлені роботи в різних видах мистецтва: декоративного розпису, витинанки, графіки. Родзинкою виставки є сукні з авторської колекції ексклюзивного одягу з авторським розписом «Дерево життя» та розмальований посуд. Всі твори створені в оригінальному стилі за мотивами українського народного мистецтва.

Відкриття виставки відбудеться 31 січня о 16.00

Вхід вільний.

Место и время:
Событие уже прошло

Подписывайтесь на наш канал «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова» в Telegram.
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...