uk uk en en fr fr ru ru

Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Social Practice Art - New Media Art: вплив на суспільство

Описание:

19 февраля 2018 года, в 15:00 - 18:00

Artist Talk: Social Practice Art + New Media Art: вплив на суспільство

Баєт Росс Сміт — митець, що дотримується стратегії поєднання нових та традиційних медіа з суспільними практиками. Його головна мета — зробити мистецькі проекти на актульні теми сучасності доступними і зрозумілими для широкого кола глядачів, адже сьогодні медіа-мистецтво є відображенням соціальної реальності та трансформацій суспільства.

New Media Art розширює кордони сучасного мистецтва, активно порушуючи та досліджуючи різноманітні теми, повязані з соціальними явищами та процессами. У рамках зустрічі Баєт зосередиться на окремих потужних проектах, що залишаються актуальними для різних суспільств вже протягом тривалого часу.

Також митець розкаже про реальність роботи сучасного митця у міждисциплінарному вимірі та процес засвоєння нових навичок, важливих для успіху різноманітних проектів.

Баєт Росс Сміт — митець, фотограф, мультимедіа-художник та кінематографіст із району Гарлем у Нью-Йорку. Свою кар’єру він розпочав як фотожурналіст у компанії “Найт Ріддер” (Knight Ridder), згодом працював мультимедіа-художником та автором видань New York Times та POV.

Його роботи були представлені у різних куточках світу за підтримки Смітсонівського Інституту, художньої комісії Сан-Франциско, Бруклінського музею, Оклендського музею в Каліфорнії, Центру Шомбурга, фото-фестивалю Unseen Photo Festival (Амстердам), Гете Інституту (Гана) та Національної галереї мистецтв “Захета” (Польща).

Колабораційні проекти “На ходу” ("Along The Way") та “Міст запитань: чорношкірі чоловіки” ("Question Bridge: Black Males") брали участь у різноманітних фестивалях, в тому числі кінофестиваль незалежного кіно “Санденс” (Sundance Film Festival).

Досягнення:
-стипендія на навчання у TED,
-нагорода “Безмежність” Міжнародного центру фотографії
-стипендія фонду “Жером Фаундейшн” (Jerome Foundation).

Разом з тим Баєт викладає у Міжнародному центрі фотографії та Нью-Йоркському університеті і є помічником керівника програми неприбуткової ініціативи “Королі проти насильства” (Kings Against Violence Initiative), організації з попередження насильства на базі лікарні та школи у районі Бруклін, у Нью-Йорку.

Зустріч організовує Американський дім за підтримки Посольства США в Україні, у партнерстві з ЄрміловЦентром та центром “Вікно в Америку”

Мова заходу - англійська з перекладом на українську.

Фільми та супровідні матеріали англійською.
Место и время:
Событие уже прошло

Подписывайтесь на наш канал «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова» в Telegram.
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...