uk uk en en fr fr ru ru

Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

III Фестиваль бразильських фільмів у Харкові

Описание:

23-25 лютого 2018

За підтримки Почесного Консульства Федеративної Республіки Бразилія у Харкові
та Посольства Консульства Федеративної Республіки Бразилія в Україні

Відвідування безкоштовне,за запрошеннями.
Замовлення квитків за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZgTgvvE_Y2bFOWgch47fgHswNxFcHCBxi7jOJ3lf71smb6g/viewform?c=0&w=1

Місце: кінотеатр Планета Кіно, вул. Академіка Павлова, 44Б

Початок: 19:00

23.02

IВАН – ПОВЕРТАЮЧИСЬ У МИНУЛЕ

(Iván – de Volta para o Passado)
Жанр: Документальний
Режисер: Гуто Пашко (Guto Pasko)
У головних ролях: Іван Бойко (Iván Bojko)
Рік випуску: 2011

У 1942 році Іван Бойко був вигнаний із рідного села на Тернопільщині на примусові роботи до Німеччини. У 1948 році він емігрував до Бразилії і ніколи не повертався, але залишився вірним культурним традиціям своєї країни за допомогою музики.

68 років опісля, фільм документує повернення 91-річного Івана на Батьківщину, де він відвідує своїх родичів і рідне село.

Візуальні та звукові образи, що виникають при читанні щоденників Івана, ретранслюють власний досвід емігрантського життя і таким чином досягають нашої власної уяви.


24.02

Bossa Nova

Жанр: Комедія
Режиссер: Бруну Баррету
Продюсер:  Луїш Карлуш Баррето
ЛюсиіБаррето
В головних ролях: Емі ІрвІнг, АнтонІо Фагундес, Алешандрі Боржис, Джованна Антонелі
Оператор: Pascal Rabaud
Композитор: Деодато, Еумір
Кінокомпанія Sony Pictures Entertainment
95 мин.

Дія відбувається в Ріо-де-Жанейро. Фільм розповідає кілька паралельних історій, герої яких знайомі між собою, але збираються разом лише в фінальних сценах. Адвокат Педро Пауло намагається повернути дружину, яка залишила його за порадою китайського вчителя гімнастики тай чи, але несподівано для себе закохується в американку міс Сімпсон, викладачку англійської мови. Він починає ходити на її уроки. Його двоюрідний брат, романтик і професійний кравець, закохується в Шарон - молоду стажерку в кабінеті Педро Пауло. Надін - молода самотня жінка - знайомиться в Інтернеті з американцем Гері, що видає себе за художника. Вони закохуються одне в одного, навіть не обмінявшись фотографіями. Таня колишня дружина Педро Пауло - працює туристичним агентом і допомагає Надін купити квитки в Америку, щоб зробити сюрприз Гері. Але виявляється, що Гері сам повинен приїхати в Ріо. Тим часом інший учень Міс Сімпсон - відомий футболіст Акасі - збирається підписати контракт з «Манчестер Юнайтед». Він заходить на консультацію в кабінет Педро Пауло і зустрічає там Шарон.


25.02

«Шінгу»

(Xingu)
2011 102хв
Режисер: Као Амбургер
Продюсери: Фернандо Мейреллес, Андреа Барата Рібейро, Бел Берлінк
Сценарій: Елена Соарез, Као Амбургер, Анна Муйлаерт
У ролях: Жоао Міґел, Феліпе Камарґо, Кайо Блат
Жанр: Драма
Студія: O2 Filmes, Globo Filmes
Дистриб’ютор6 Downtown Filmes, RioFilme

Режисером фільму «Шінгу» (2011) став Као Амбургер, а в головних ролях зіграли зірки бразильського кінематографу Жоао Міґел, Феліпе Камарґо та Кайо Блат. Фільм розповідає історію братів Віллас-Боас, які у 1943 році вирушили у місію з освоєння Центральної Бразилії.

У підсумку подорожі, яка не мала аналогів в історії, подолавши 1500 кілометрів крізь джунглі, 1000 кілометрів по річках, відвідавши 43 селища, обладнавши 19 злітних смуг та налагодивши контакт з 14 племенами, поборовши більш, ніж 200 нападів малярії, брати Віллас-Боас засновують національний парк Шінгу – екологічний заповідник та індіанську резервацію. В той час це був найбільший у світі національний парк, який за площею дорівнював такій країні, як Бельгія. А важка боротьба за створення парку і за порятунок цілих племен перетворила братів Віллас-Боас на бразильських національних героїв.

«Шінгу» посів третє місце на 14-му конкурсі глядацьких симпатій у номінації «Панорама», що проходив у рамках Берлінського кінофестивалю, а також, номінувався на найкращий фільм на фестивалі «Фільми з півдня», що відбувся в м. Осло.

Чекаємо на Вас!
Замовлення квитків за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZgTgvvE_Y2bFOWgch47fgHswNxFcHCBxi7jOJ3lf71smb6g/viewform?c=0&w=1

Место и время:
Событие уже прошло

Подписывайтесь на наш канал «78 & 078 Развлечения и Размышления Харькова» в Telegram.
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...