Размышления большого города :: Всеукраїнський Вертеп-фест у Харкові збирає учасників
Регистрация Авторизация В избранное
Календарь событий

Всеукраїнський Вертеп-фест у Харкові збирає учасників

28 декабря 2016 - Вероника
article3127.jpg

Пастухи і волхви, чорти й янголи, депутати і “беркути”: 13-14 січня Харків наповнять персонажі традиційних і сучасних вертепів. Організатори Вертеп-фесту 2017 анонсують один із найцікавіших в Україні фестивалів вертепів та запрошують учасників з усіх регіонів країни.

Подати заявку до участі в фестивалі можна до 25 грудня за лінком. Фестивальний комітет забезпечує поселення і харчування учасників та покриває до 50% дорожніх витрат. За словами координаторів, сьогодні до участі в фестивалі вже зареєструвалися близько 30 колективів із різних регіонів України. Всі вони різняться за форматом: дитячі й дорослі, традиційні й сучасні, музичні і драматичні…

“Вертеп завжди цікаво реагує на актуальні соціальні проблеми, – говорить співкоординатор проекту, директор БФ “Харків з тобою” Андрій Шейнін. – Дивіться, в традиційному народному вертепі, окрім героїв віфлеємської леѓенди та народних міфічних персонажів (коза, смерть, чорт, янголи…) діють солдати, шинкарі, мандрівні дяки… А за останні два роки в вертепах поселилися, наприклад, “беркути”, “хабарники” і мій улюблений персонаж – “Чірт” (озброєний "бімбою"). Їм протистоять сміливі студенти, військові і волонтери. Традиційний театр повертає собі важливу соціальну роль”.

Та, говорить Андрій, яким би не був формат вертепу, спільне у них одне: беззаперечна перемога добра над злом, світла над темрявою. “Це те, чого ми зараз усі потребуємо, – віри в перемогу добра. Тому і слоган нашого фестивалю – “За світло те, що темряву здолало”, – говорить координатор.

Організатори очікують, що глядачами фестивалю стане понад 10 тисяч харків’ян та гостей міста – завдяки великій кількості фестивальних майданчиків та подіям під відкритим небом.

Як розповіла співкоординаторка фестивалю Олена Рофе-Бекетова, 13 січня фестиваль почнеться з параду вертепів: дві яскраві колони рухатимуться назустріч одна одній від площ Конституції та Свободи. Далі вертепи гратимуть на кількох фестивальних майданчиках, список яких наразі уточнюється.
У другій половині дня в Театрально-концертному центрі ХНАТОБу вертепні колективи гратимуть для дітей-сиріт, дітей із особливими фізичними потребами, дітей переселенців, дітей волонтерів та військовослужбовців. Дитяча програма продовжиться наступного дня, 14 січня.

Окрім основних локацій, в обидва дні фестивалю вертепні колективи гратимуть на альтернативних майданчиках (близько 10-ти): в дитячих лікарнях, військових шпиталях та торговельно-розважальних центрах. “Ми готові до запрошень від різноманітних інституцій, – говорить Олена Рофе-Бекетова. – Вертепи не вимагають особливої інфраструктури, оскільки є пересувними театрами, тож наші учасники радо зіграють свої вистави там, де їм будуть раді”.

Колективам-учасникам фестивалю пропонується:
безкоштовне проживання (гуртожитки та панісонати Харкова, 1 ніч)
харчування (один гарячий обід на день)
часткова компенсація дорожніх витрат (50% вартості квитка на потяг (плацкарт) або автобус).

Програма фестивалю:

13 січня
13:00. Центр Харкова – вертеп-парад. Дві яскраві колони рухатимуться назустріч одна одній з площ Конституції та Свободи.
14:00. ХНАТОБ, майданчик біля мам’ятинику Шевченку, Храм Іоанна Богослова (можливі зміни) – виступи вертепних колективів.
17:00. Театрально-концертний центр (мала зала ХНАТОБ) – святкові вистави для дітей-сиріт, переселенців, дітей із особливими фізичними потребами, дітей волонтерів та військовослужбовців.
Частина колективів у цей же час гратиме на альтернативних майданчиках у дитячих лікарнях, військових шпиталях, торговельно-розважальних центрах тощо.

14 січня:
11:00. ХНАТОБ – концерт для дітей
12:00 – вистави на фестивальних локаціях та альтернативних майданчиках (програма формується)

Фестиваль є волонтерським і забезпечується за рахунок благодійних пожертв різних людей та організацій. Долучитися до фінансової підтримки проекту можна, зробивши благодійний внесок на рахунок БФ “Харків з тобою” з позначкою “На Вертеп-фест”:
р/р 26007052344899 ХарківГРУ ПриватБанк,
МФО 351533
або 5169330505456217 (Андрій Шейнін), ПриватБанк

Сайт проекту: http://vertep.perlynyfest.info/
Гаряча лінія Оргкомітету: +38 066 823 999 2 або +38 097 630 73 76


 

Рекомендуем прочитать еще:

Твоя країна
Міфи і легенди харківських підземель
Hack4Energy: підсумки
Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017»
У Харкові завершився Благодійний аукціон до Дня Святого Миколая від Харківської ФРІ

Поделиться Класс!

Загрузка комментариев...

← НазадО нас
При использовании информации в печатном или электронном виде ссылка на www.078.com.ua обязательна.
Создание сайта, техническая и юридическая поддержка: «LicaSoft»
Администрация может не разделять мнения посетителей, высказанные в коментариях/отзывах и не несет ответственности за любую информацию, размещенную на сайте посетителями.Порталы большого города

Развлечения большого города.

Харьковский уникальный специализированный Интернет-портал, направленный на максимально полное освещение развлекательных заведений и мест проведения досуга.


ГлавнаяЗаведения |   Отзывы |   Фото |   Афиша |   Статьи

Юридический Харьков плюс

Услуги адвоката, юридические услуги, услуги аудитора, правовая помощь. Юридическая консультация онлайн, нормативные базы. Харьковские региональные нормативные документы.


Главная |   Блоги |   Адвокаты & Юристы |   Новости
вверх