Размышления
Большого
Города

Размышления Большого Города

Харківський біатлоніст Степан Кінаш здобув золоту медаль другого етапу юніорського Кубка IBU

Змагання відбуваються в італійському місті Ріднаун-валь-Ріданна з 13 по 16 грудня.

У змішаній естафеті спортсмен «Українського східного центру Олімпійської підготовки із зимових видів спорту» разом зі своїми партнерами по команді Владиславом Чихарем, Олександрою Меркушиною та Оленою Городною фінішував першим із результатом 1:09:58.2.

Суперників із Німеччини, які стали срібними призерами, українці випередили на 13.9 секунд. Третє місце посіла італійська команда.

Це перша золота медаль українських біатлоністів цього сезону та перший виграш у естафеті на юніорському Кубку IBU.